Вітчизняний виробник трамваїв представить свою продукцію у Німеччині на найбільшій профільній виставці у світі – Innotrans

9544
Татра-Юг K-1M6

Компанія “Татра-Юг”, що виробляє сучасні трамвайні вагони, які за своїми технічними, ергономічними параметрами та дизайном стоять в одному ряду з кращими світовими зразками продемонструє свою продукцію на наймасштабнішій транспортній виставці світу – Innotrans.

Вона відбуватиметься з 18 по 21 вересня у Берліні.

InnoTrans — найбільша в світі виставка, орієнтована на промисловість залізничного транспорту. Проводиться раз на два роки у виставковому центрі Messe Berlin. Виставковий центр має відкриті залізничні під’їзні колії стандартної ширини, які можуть використовуватися для виставки залізничної техніки.

  • ТОВ «Татра-Юг» — український виробник трамвайних вагонів. Локалізація виробництва сягає 95 %.

    Компанія виробляє трамвайні вагони з 1993 року, при цьому є ідейними послідовниками чеської компанії ЧКД «Татра», яка займалася випуском трамваїв з 1927 року. Виробництво володіє міжнародними сертифікатами якості ISO 9001. Трамваї компанії «Татра-Юг» експлуатуються в 22 містах України.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.