Вітчизняний трамвай К1М6 від компанії “Татра-Юг” успішно пройшов випробування

3591
Трамвай К1М6 - Фото: Татра-Юг

З вересня цього року один з нових трамваїв “Татра-Юг” проходив випробування в місті Кам’янське. На минулому тижні модель К1М6 успішно завершила всі тести, інспекції та експлуатаційні випробування про що свідчить позитивний висновок незалежної тестувальної комісії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні 

Всі перевірки на трамвайних шляхах міста зайняли більше двох місяців. Було навмисно вибрано локацію з поганим станом колійного господарства задля демонстрації можливості експлуатації нової моделі в будь-яких умовах.

 • Тест пройдено на відмінно по всім вимогам ДСТУ. Їздивши щоденно на вкрай незадовільних коліях, трамвай проходив всі радіуси поворотів і розворотів на робочій швидкості, рівень шуму в порівнянні з іншими аналогами значно нижчий, ну і, наостанок, зовнішній вид вагону приємно здивував мешканців міста. Мер міста Кам’янське, ознайомившись з новим вагоном, високо оцінив його якість та комфорт.

  Трамвай К1М6 – Фото: Татра-Юг
  Трамвай К1М6 – Фото: Татра-Юг

  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here