Виробництво української сільгосптехніки збільшить свою частку на ринку до 30%.

2461
ХТЗ / Фото УНІАН
ХТЗ / Фото УНІАН

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про те, що введення урядом програма стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить в 2017 році виробити української техніки на понад 3 млрд грн і збільшити її частку на ринку до 30%.

Про це повідомила прес-служба Кабміну, передає ПромПолітІнформ .

Ми зараз зробили програму, яка в 2017 році дозволить зробити української техніки на понад 3 млрд грн. Тобто ми займемо приблизно 30% ринку сільськогосподарської техніки. Це означає, що навколо цього будуть десятки тисяч робочих місць, – заявив Прем’єр-міністр.

Відзначається, що в структурі економіки країни промислові виробництва займають 31%.

Я не дарма сьогодні відвідую промислові підприємства, тому що я вважаю, що наша промисловість має величезний потенціал для розвитку, нам необхідно тільки створити умови. І ми такі умови почали створювати, – зазначив Глава уряду.

 • Розвиток національної економіки є одним з головних пріоритетів уряду, підкреслив Прем’єр-міністр.

  З цією метою уряд, зокрема, початок «капітальний ремонт» країни, розвиває енергетику, наростив видобуток українського газу, здійснює інші заходи в напрямку досягнення енергетичної незалежності.

  Серед іншого, розроблені програми, спрямовані на підтримку металургії, поглиблення сільськогосподарського виробництва. Уряд працює над програмами імпортозаміщення у всіх секторах економіки для збільшення кількості робочих місць для українців.

  В 4 кварталі 2016 року ВВП країни показав зростання в 4,7%. Це свідчить, що програми, які запускає уряд, дають свій позитив, зазначив Гройсман.

  Ми повинні бути енергонезалежною, економічно сильної і соціально справедливої ​​країною. Це моє завдання як Прем’єр-міністра, я кожен день над цим працюю. І вважаю, що ми маємо всі можливості для того, щоб в українців були вищі заробітні плати, справедливі пенсії, щоб українці їздили за нормальними дорогами, в нормальних поїздах, щоб внаслідок децентралізації ми отримали доступ до якісних дитячим садам, школам, охороні здоров’я, – зазначив він.

  Ті заходи, що сьогодні закладає уряд, матимуть позитивний ефект, переконаний Прем’єр-міністр.

  Ми здатні, і ми обов’язково досягнемо успіху. Успіх означає лише єдине – підвищити якість життя людей: від людей похилого віку до дитини, – підкреслив Глава уряду.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.