Виробники автобусів і тролейбусів в Україні здобули друге дихання

5660

Кабінет міністрів прийняв постанову про збільшення обов’язкового авансового платежу при замовленні комунального пасажирського транспорту.

Вітчизняні виробники автобусів, тролейбусів і трамваїв зможуть оптимізувати своє виробництво і зробити свій бізнес більш прибутковим. Так, днями Кабмін прийняв постанову, підготовлене Мінекономрозвитку, яке збільшує обов’язковий авансовий платіж для замовника громадського транспорту. Як відомо, сьогодні майже 80% всього рухомого складу громадського транспорту в Україні працює понад нормативний термін експлуатації і потребує заміни. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АвтоЦентр.

«Завдяки збільшенню розмірів авансування і встановлення реальних термінів поставок такої технологічної складної продукції, як пасажирський транспорт, заводи, нарешті, зможуть налагодити чіткий і належний технологічний цикл і ритмічну роботу, збільшити завантаження потужностей, а, в кінцевому рахунку, знизити виробничі витрати, що заощадить бюджетні кошти і підвищить конкурентоспроможність української продукції», – прокоментував Ліга.Бізнес президент концерну «Електрон» Юрій Бубес.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.