Відео: Перший “Тризуб” відправився на Крюківський завод

7937
Перший "Тризуб" в Україні

Локомотив “Тризуб” виробництва General Electric, який прибув до України 10 вересня,  відправили на доукомплектування на Крюківський вагонобудівний завод.

Про це повідомив у п’ятницю на своїй сторінці у Facebook в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

“На Крюківський вагонобудівний завод сьогодні зранку відправили локомотив GE! Вже наступного місяця, у жовтні, чекаємо його в роботі на українських коліях”, – зазначив він.

“Тризуб” вирушив зі станції Чорноморськ-Порт до Крюківського заводу для подальшого доукомплектування, фарбування та сертифікаційних випробувань.

  • Сьогодні зранку «Тризуб» вирушив зі станції Чорноморськ-Порт до Крюківського заводу для подальшого доукомплектування, фарбування та сертифікаційних випробувань. 💙💛Нагадуємо, що 25 вересня очікується прибуття наступних 7 вантажних локомотивів ТЕ33А американського виробника «General Electric».

    Опубліковано Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" Четвер, 13 вересня 2018 р.

    Загалом у рамках підписаного в лютому 2018 року договору Укрзалізниці буде поставлено 30 тепловозів виробництва GE. Подальша співпраця Укрзалізниці з GE також передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій), постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2027 року, модернізацію наявного рухомого складу та довгострокове технічне обслуговування з метою оновлення та модернізації локомотивів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.