Відео: Перший “Тризуб” відправився на Крюківський завод

8129
Перший "Тризуб" в Україні
 • Локомотив “Тризуб” виробництва General Electric, який прибув до України 10 вересня,  відправили на доукомплектування на Крюківський вагонобудівний завод.

  Про це повідомив у п’ятницю на своїй сторінці у Facebook в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

  “На Крюківський вагонобудівний завод сьогодні зранку відправили локомотив GE! Вже наступного місяця, у жовтні, чекаємо його в роботі на українських коліях”, – зазначив він.

  “Тризуб” вирушив зі станції Чорноморськ-Порт до Крюківського заводу для подальшого доукомплектування, фарбування та сертифікаційних випробувань.

  Сьогодні зранку «Тризуб» вирушив зі станції Чорноморськ-Порт до Крюківського заводу для подальшого доукомплектування, фарбування та сертифікаційних випробувань. 💙💛Нагадуємо, що 25 вересня очікується прибуття наступних 7 вантажних локомотивів ТЕ33А американського виробника «General Electric».

  Опубліковано Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" Четвер, 13 вересня 2018 р.

  Загалом у рамках підписаного в лютому 2018 року договору Укрзалізниці буде поставлено 30 тепловозів виробництва GE. Подальша співпраця Укрзалізниці з GE також передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій), постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2027 року, модернізацію наявного рухомого складу та довгострокове технічне обслуговування з метою оновлення та модернізації локомотивів.