В Україні збільшилось виробництво автотранспортних засобів

2300
Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting
Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting

У лютому 2017 року на українських заводах було вироблено 362 автотранспортних засоби, що в два рази більше результату минулорічного лютого, але на 8% менше січневого показника цього року.

Про це свідчать попередні дані асоціації Укравтопром. Передає Новий час.

У загальному обсязі автовиробництва більшу частину склали легкові автомобілі, яких було випущено 259 шт. (Всі виробництва ПрАТ Єврокар). У порівнянні з лютим 2016 року виробництво легкових автомобілів збільшилася майже на 74%, а відносно січня поточного року відбулося падіння на 14 відсотків.

 • Кількість комерційних автомобілів в звітному місяці – 50 машин (всі виробництва ПАТ ЗАЗ), що на 67% більше, ніж в лютому 2016 року, але при цьому на 15% менше, ніж в попередньому місяці.

  В асоціації відзначають, що наведені дані по комерційних автомобілів можуть відрізнятися від фактичних, тому що ПАТ АвтоКрАЗ перестав публікувати результати по свого провадження з серпня минулого року.

  Також за поточний місяць було вироблено 53 автобуса, такий обсяг виробництва на 51% перевищив показник попереднього місяця. У лютому минулого року автобуси не проводилися.

  Всього за два перших місяці 2017 року Україні було вироблено 756 автотранспортних засобів, що на 60% більше торішнього результату. З них:

  • Легкові автомобілі – 559 шт. (+ 50% до аналогічного періоду минулого року).
  • Комерційні автомобілі – 109 шт. (+ 16%).
  • Автобуси – 88 шт.

  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.