В Україні в червні прибуде на тестування китайський електровоз

2514
Односекційний вантажний електровоз змінного струму БКГ-2. Фото: belta.by
 • У Мінінфраструктури повідомили, що з китайськими партнерами обговорюється створення спільного підприємства на базі одного із заводів Укрзалізниці

  Односекційний вантажний електровоз змінного струму БКГ-2. Фото: belta.by

  В Україні в червні прибуде на тестування китайський електровоз. Про це порталу ЦТС повідомив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань.

  За його словами, в рамках оновлення рухомого складу Укрзалізниці з китайськими партнерами обговорюється створення спільного підприємства на базі одного із заводів УЗ, і мова йде тільки про електровозною тязі, хоча раніше розглядалося співпрацю і по тепловозів.

  Це саме електровози. Зараз УЗ розробляє інвестиційний план з General Electric по тепловозів. Тому з Китаєм – це модернізація електровозів. Вони бачили це як залучення кредитних ресурсів, щоб УЗ кредитувалася в Ексімбанку Китаю для закупівлі локомотивів. Ми бачимо це як створення СП з локалізацією від 10 до 60% в Україні на заводах ПАТ УЗ. Для цього їх експертна група відвідає Київ (ми домовлялися про червень), коли з Білорусі прийде тестовий локомотив. вони вже бачили майже всі заводи Укрзалізниці. Тепер вони відпрацюють конкретний інве тпроект, – розповів Довгань.

  Заступник міністра підкреслив, що від китайської сторони “є велика ініціатива і зацікавленість”. У Китаї вже побував глава УЗ Войцех Балчун з командою, тепер заплановані зустрічі з Мінінфраструктури та УЗ. “Думаю, з цього щось вийде – є бачення проекту, тепер його необхідно вкласти в інвестиційну пропозицію і реалізувати”, – зазначив Довгань.

  У грудні 2016 року Білоруська залізниця підписала з Датунскім електровозобудівним заводом (Китай) контракт на закупівлю 18 односекційних вантажних електровозів БКГ2 потужністю 7200 кВт. До цього в Білорусі чотири роки експлуатувалися 12 двосекційних електровозів бкг1 потужністю 9600 кВт.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.