В Україні продають «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»

3647
 • Кабінет Міністрів України затвердив умови продажу пакета акцій ЗАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» розміром 99,5% статутного капіталу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

  Про це повідомили у Фонді держмайна. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Початкова ціна пакета акцій ЗАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» становить 33,9 млн грн.

  Умови продажу пакета акцій включають перелік зобов’язань покупців, зокрема, в соціальній та природоохоронній діяльності підприємств.


  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод — одне із найстарших підприємств Прикарпаття. Засноване в 1866 році в місті Станіславі (зараз Івано-Франківськ) як головні машинні майстерні Львівсько-чернівецької залізниці, на якій з 1 вересня того ж року почався регулярний рух потягів. У 1870 році підприємство стало найбільшим у Галичині. У 1912 році на підприємстві працювало 1000 чоловік. За час свого існування завод пройшов усі стадії технічного розвитку — від гужового транспорту і трансмісії до сучасних верстатів.

  У 1977 році завод пережив своє друге народження. Цього року був відремонтований перший тепловоз із гідравлічною передачею, а в 1979 році — останній паровоз. У зв’язку з переходом заводу на ремонт тепловозів були реконструйовані всі цехи і ділянки без зупинки виробництва.

  Використовуючи і розвиваючи технічну базу, на підприємстві створений ряд нових виробництв з виготовлення запасних частин і ремонту рухомого складу.

  На даний час завод має налагоджені зв’язки з Росією, Казахстаном, Білорусією, Узбекистаном, Латвією, Естонією.

  У результаті діяльності завод отримав дипломи та численні нагороди на міжнародних та всеукраїнських виставках.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.