В Україні почали роботу 76 нових пожежних команд в 2016 році

2125
Фотографію взято з сайту http://www.capital.ua/

В Україні протягом 2016 року розпочали роботу 76 місцевих пожежних команд, з яких 13 – в об’єднаних територіальних громадах.

У населених пунктах створено 253 добровільні пожежні дружини (з яких 75 – в об’єднаних територіальних громадах) і 22 добровільні пожежні команди (з яких 7 – в об’єднаних територіальних громадах) – повідомляє капитал.

«Крім того, на території 5 областей – Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Львівської та Тернопільської – триває реалізація пілотних проектів з організації заходів цивільного захисту населення. У минулому році на території цих областей утворено 9 місцевих і 98 добровільних пожежно-рятувальних підрозділів. Таким чином, в цих регіонах вже функціонує 114 місцевих і 360 добровільних пожежно-рятувальних підрозділів », – повідомляють в ГСЧС.

 • Також в місті Лиман Донецької області відкрили перший в Україні Центр громадської безпеки. Там функціонує не тільки місцева пожежна команда, але і служба швидкої медичної допомоги і правоохоронці, завдяки чому громадяни можуть відразу отримати комплексну допомогу, зазначають у відомстві.

  Повідомляється, що в 2017 році в Україні планується створити 271 місцеву пожежну команду і надалі розвивати рух добровольців для забезпечення безпеки громадян.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.