В травні був побитий рекорд останніх десятиліть роботи ХТЗ з випуску деталей

3288
Харківський тракторний завод

У середу, 7 червня голова Харківської ОДА Юлия Светличная відвідала Харківський тракторний завод (ХТЗ), який відновлює обсяги виробництва після торішнього простою, повідомляє прес-служба ХТЗ.

Вона зазначила, що Олександр Ярославський, власник та інвестор Харківського тракторного заводу виконав усі зобов’язання по ХТЗ. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

“Завдяки підтримці Президента України та інвестору, ми змогли запустити легендарний завод ХТЗ. І можемо говорити з упевненістю, що є замовлення, буде робота, з упевненістю дивимося в майбутнє. Сьогодні на ХТЗ виконані всі зобов’язання інвестора, які він давав. Підприємство працює і розвивається. Завдяки роботі інвестора і менеджменту заводу, завдяки роботі всіх хто вкладає свою душу у виробництво тракторів – в результаті ми зможемо виконати будь-який план”, – сказала у своєму виступі перед трудовим колективом та представниками ЗМІ Світлична.

Глава Харківщини особисто ознайомилася з перебігом технологічного процесу на підприємстві, поспілкувалася з заводчанами та грамотами відзначила провідних співробітників підприємства.

Генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль підкреслив, що в травні поточного року був побитий рекорд останніх десятиліть роботи заводу з випуску деталей.

“На ХТЗ деталей виготовили більше, ніж на 14 млн.грн, – це ж теж обсяг валової продукції, обсяг реалізації та він прив’язаний до заробітної плати”, – сказав він.

 • Коваль також розповів про логіку поточної стратегії підприємства. “Наші дії спрямовані на підвищення внутрішньої ефективності та оптимізацію бізнес-процесів. І рух є в усіх напрямках. Джерело ж потенційного підвищення рівня заробітної плати ми бачимо в тому, щоб більше продавати і дешевше робити нашу продукцію. З одного боку, те, що зараз був прийнятий указ, що компенсує покупцям техніки ХТЗ 20% від її вартості, дасть істотну надбавку продажу на ринку України. А з іншого, інвестиції в модернізацію дозволять знизити накладні витрати”, – повідомив гендиректор ХТЗ.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.