Уряд сформує пул замовлень для машинобудівних підприємств

2368

Кабінет міністрів України готовий сформувати пул замовлень для вітчизняних підприємств машинобудівної галузі – від сільськогосподарського та дорожнього машинобудування до виробництва локомотивів і військової техніки

Як повідомили в прес-службі уряду, про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час наради з питань підтримки вітчизняного виробництва про це повідомляє uaprom.

«Нам потрібно створювати додаткову вартість і робочі місця в Україні. Виходячи з того, що країна потребує техніці, думаю, що наше машинобудування не повинно стояти осторонь від цього процесу. Нам слід надати серйозну підтримку машинобудування », – сказав глава уряду.

 • При цьому він підкреслив, що мова не йде про лобіювання інтересів окремих підприємств. Завдання уряду – зберегти локалізацію виробництва і не витрачати валютні доходи держави на закупівлю техніки, яка може бути проведена всередині країни.

  «Ми повинні максимально закуповувати те, що виробляється в Україні, що забезпечує українців робочими місцями», – підкреслив прем’єр, додавши, що поряд з локалізацією виробництва повинні бути дотримані вимоги до якості, ціні і гарантійному обслуговуванню продукції.

  Гройсман нагадав, що країна гостро потребує комунальної, військової техніки, локомотивах і вагонах для «Укрзалізниці».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.