Укрзалізниця закупить 50 нових вітчизняних пасажирських вагонів

1683
(с) КВБЗ
(с) КВБЗ

Протягом цього року ПАТ “Укрзалізниця” планує провести модернізацію і ремонт рухомого складу, а також закупити близько 50 нових вітчизняних вагонів.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, передає БізнесЦензор з посиланням на прес-службу уряду. Повідомляє Національний промисловий портал.

“Протягом 2017 року плануємо замовити у українського виробника будівництво не менше 50 вагонів, провести модернізацію не менше 200 вагонів, відремонтувати не менше 2 тисяч вагонів”, – повідомив Кістіон.

Володимир Кістіон також відзначив позитивні підсумки роботи “Укрзалізниці” за підсумками 2016 року.

За результатами 2016 року “Укрзалізниця” вперше принаймні за останні два роки працює прибутково. Це той позитивний момент, який дає впевненість, що ми рухаємося в правильному напрямку”, – зазначив Кістіон.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • olpkol

    Тому за місце Балчуна зараз йде гризня? АЛе його залишать поки він не підпише “реструутуризацію”. Потім його як і Яресько вижене “молода команда реформаторів” від гройсмана яка насправді від донецьких бандитів та шахраїв нічим не відрізняється, окрім ще більшою тупістю…