“Укрзалізниця” і КВБЗ почали випробування нового тепловоза GE “Тризуб” (фото + відео)

13351
"Укрзалізниця" і КВБЗ почали випробування нового тепловоза GE "Тризуб" (фото + відео)
 • Локомотив ТЕ33АС “Тризуб” виробництва General Electric відправився в свій перший, випробувальний рейс.

  Про це з посиланням на “Крюківський вагонобудівний завод”, де проходила доукомплектация американського локомотива, пише ЦТС.

  “Сьогодні, 8 листопада 2018 року, почалися прогонні випробування на “Укрзалізниці” першого тепловоза компанії General Electric – ТЕ33АС “Тризуб”. Він вперше самостійно виїхав за ворота Крюківського вагонобудівного заводу, де тривало кінцеве складання локомотива, і прибув на залізничну станцію Крюків-на-Дніпрі”, – розповіли в КВБЗ.

  За першим рейсом спостерігали група фахівців і керівників УЗ та КВБЗ.

  “Локомотив досить легко, як зазначили присутні залізничники, торкнув з місця склад з 48 навантажених вагонів загальною вагою 4500 тонн! Далі маршрут поїзда пролягає до станції Ромодан”, – повідомили на підприємстві.

  Вказується, що у випробуваннях беруть участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування. Вони зобов’язані на шляху відстежувати роботу всіх систем локомотива.

  На Крюківському вагонобудівному заводі знаходяться вже 15 локомотивів General Electric. Всі вони в роботі на різних стадіях готовності. Остання партія з 7 тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня.

  Наступні 15 локомотивів з 30, що передбачених договором, будуть доставляти в Україну партіями по 5 одиниць протягом наступних декількох місяців.