Українське обладнання буде стояти на електростанції у Бангладеші

3124
Турбогенератор ТГВ-210-2МТ3 Фото: Електроважмаш

Державне підприємство “Завод “Електроважмаш” провів успішні стендові випробування турбогенератора ТГВ-210-2МТЗ для теплової електростанції “Сиддірганч” у Бангладеші, повідомляє прес-служба компанії в себе на сторінці у Facebook

Всі випробування відбувались в присутності замовника. Очікується що вже цього місяця готова продукція буде відвантажена замовнику.

Державне підприємство “Завод «Електроважмаш» — провідне підприємство України з розробки та виробництва турбо- і гідрогенераторів, крупних електричних машин постійного струму для різних галузей народного господарства, єдиний в Україні постачальник комплектного електрообладнання для залізничного та міського електротранспорту. Крім того, підприємство розробляє та постачає електрообладнання для великовантажних кар’єрних самоскидів, надає послуги з проектування, ремонту та випробування електрообладнання.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.