Україна може вийти на світовий ринок електромобілів

1861
Електрон (с) Львівська ОДА

Міністр інфроструктури пропонує вітчизняному автопрому взяти приклад з Китаю

Омелян впевнений, що Україна може успішно проводити електромобілі.

Україна може успішно вийти на ринок електромобілів. Про це заявив глава Мінінфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю «Сегодня».

«Якщо Україна хоче розвивати автопром, краще піти шляхом Китаю. Там довго інвестували у виробництво авто. Але зрозуміли, що не можуть створити конкуренцію німцям. Китай переключився на ринок електрокарів, де швидко став провідним світовим виробником. І Україна може вийти на ринок електрокарів », – сказав Омелян.

За його словами, міністерство спілкувалося з вітчизняними виробниками авто в процесі підготовки закону про електрокарах і пояснило, що планується розробка 15-річної стратегії зі створенням виробництва в Україні. «Всім ідея сподобалася», – зазначив Омелян.

- РЕКЛАМА -
 • Міністр також вважає, що Україні краще знизити вартість розмитнення іноземних авто – це, на його думку, вирішить проблему довгих черг на кордоні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Serhii Chepurnyi

   Блін, так і знав. Головне – 15 річна стратегія. От дурні китайці. Стартонули і зайняли світові позиції без “святого” – концепції! Думаю вони і не підозрювали про те що працювати можна ТІЛЬКИ після її розробки, всенародного обговорення, узгодженя між парламентськими групами та фракціями, розгляду в уряді, схвалення президентом і… нарешті – прийняття.
   Ви її 15 років розробляти будете!