Україна і Білорусь планують спільно виробляти трактори і комбайни

5003

Країни також будуть і надалі розвивати залізничні перевезення в складі комбінованого поїзда «Вікінг» і контейнерного поїзда «ZUBR»

Україна і Білорусь будуть посилювати виробничу кооперацію, зокрема в сфері машинобудування і сільгоспмашинобудування. Повідомляє Національний промисловий портал.

Про це повідомили в Мінрегіонбуді за підсумками засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва.

Зокрема, досягнута домовленість продовжити роботу по організації спільних складальних виробництв тракторів «Білорус» і зернозбиральних комбайнів «Гомсельмаш» на території Білорусі і України, випуску грузомоторних транспортних засобів і взаємних постачаннm вантажних вагонів, запчастин до них та іншої продукції важкого машинобудування.

- РЕКЛАМА -
 • Країни будуть і надалі розвивати залізничні перевезення в складі комбінованого поїзда «Вікінг» і контейнерного поїзда «ZUBR».

  Також сторони домовилися про підготовку та реалізацію нових великомасштабних проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here