Україна і Білорусь планують спільно виробляти трактори і комбайни

5198

Країни також будуть і надалі розвивати залізничні перевезення в складі комбінованого поїзда «Вікінг» і контейнерного поїзда «ZUBR»

Україна і Білорусь будуть посилювати виробничу кооперацію, зокрема в сфері машинобудування і сільгоспмашинобудування. Повідомляє Національний промисловий портал.

Про це повідомили в Мінрегіонбуді за підсумками засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва.

Зокрема, досягнута домовленість продовжити роботу по організації спільних складальних виробництв тракторів «Білорус» і зернозбиральних комбайнів «Гомсельмаш» на території Білорусі і України, випуску грузомоторних транспортних засобів і взаємних постачаннm вантажних вагонів, запчастин до них та іншої продукції важкого машинобудування.

 • Країни будуть і надалі розвивати залізничні перевезення в складі комбінованого поїзда «Вікінг» і контейнерного поїзда «ZUBR».

  Також сторони домовилися про підготовку та реалізацію нових великомасштабних проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.