У цьому році “Укрзалізниця” планує списати 14,5 тисячі вагонів

2076
(с) ФотоохотникЖД
(с) ФотоохотникЖД

У 2017 році ПАТ “Укрзалізниця” (УЗ) планує списати 14 555 вантажних вагонів, які будуть спрямовані на переробку в якості металобрухту.

Про це прес-служба УЗ повідомила у відповіді на запит БізнесЦензор. Передає Національний промисловий портал.

У відповіді зазначено, що поки зараз списання не відбувається через відсутність Порядку розпорядження майном ПАТ “Українська залізниця”, який повинен затвердити Кабмін.

“Станом на сьогодні проект розроблений і погоджений із зацікавленими міністерствами і відомствами, спрямований до Мін’юсту для проведення правової експертизи, – сказано у відповіді прес-служби. – В разі отримання позитивного висновку, проект акта буде представлений на розгляд уряду”.

 • Після прийняття Кабміном згаданого Порядку, УЗ зможе розробити внутрішній порядок розпорядження майном, в тому числі – і списання основних засобів.

  На питання про те, як будуть реалізовані списані вагони, прес-служба УЗ відповіла, що реалізація металобрухту проводиться виключно на умовах 100% передоплати за ціною не нижче мінімального рівня цін, рекомендованих Комісією УЗ з питань заготівлі та використання брухту чорних і кольорових металів.

  У середньому один вантажний вагон важить більше 20 тонн. Таким чином, в результаті списання 14 555 вагонів, УЗ отримає близько 330 тис. Тонн металобрухту.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.