У травні на Південно-Західній залізниці відремонтували 230 вагонів електричок

2802
 • У травні на потужностях Південно-Західної залізниці було проведено відновлювальний ремонт 229 вагонів приміських електропоїздів.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  “Протягом травня 2018 виробничими підрозділами служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії “Південно-Західна залізниця” виконано капітальний ремонт в обсязі КР-1 одній моторвагонній секції. Поточний ремонт ТР-2, 3 виконаний на п’яти моторвагонних секціях, а відновлювальний – 229 вагонів електропоїздів”, – йдеться в повідомленні відомчого видання info.uz.ua.

  Крім того, були капітально відремонтовані 19 причіпних колісних пар, 4 моторних колісних пар з заміною бандажів, 9 електричних машин і 12 тягових електродвигунів, відзвітували в Південно-Західної залізниці.

  Нагадаємо, раніше в ПАТ “Укрзалізниця” заявили, що більше не розглядає питання отримання для експлуатації в Україні німецьких б/у приміських поїздів. Однак пізніше в. о. голови правління компанії Євген Кравцов зазначив, що це рішення поки не затверджено.

  “Фінальне рішення відмовитися від німецьких електричок не затверджене. Але ми бачимо питання економічної доцільності, якщо нам доведеться платити за них”, – сказав він.