У серпні робочий парк локомотивів “Укрзалізниці” збільшився на 55,5 одиниць, та буде відремонтовано 274 локомотиви

3429

У серпні робочий парк локомотивів Укрзалізниці збільшився на 55,5 одиниць. Загалом до кінця 2017 року буде відремонтовано 274 локомотиви.

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Передає Національний Промисловий Портал

«У вересні плануємо відновити ще 84 локомотиви. Це дозволить вже на початку осені повністю ліквідувати дефіцит тягового рухомого складу та задовольнити потребу бізнесу і держави у залізничних перевезеннях. Наше завдання – повернути у робочий парк якомога більше локомотивів за найкоротший час. Для цього ми розробили комплексну програму відновлення експлуатаційного парку тягового рухомого складу», – зазначив Євген Кравцов.

Зокрема, до кінця року буде відновлено 142 вантажні електровози, 11 пасажирських електровозів, 40 вантажних тепловозів, 6 пасажирських тепловозів та 75 маневрових тепловозів. З них на афілійованих підприємствах компанії буде капітально відремонтовано 78 локомотивів: на ПрАТ «Дніпропетровський ТРЗ» – 26, ПрАТ «Запорізький ЕРЗ» – 40, ПрАТ «Львівський ЛРЗ» – 12 од.

Окрім цього, з початку року в умовах виробничих підрозділів локомотивного господарства проведено 4004 поточні ремонти електровозів та 1120,5 ремонтів тепловозів. На афілійованих підприємствах компанії капітально відремонтовано 82 локомотиви, що більше на 46 локомотивів ніж за аналогічний період минулого року.

 • Також керівник компанії нагадав, що наразі Укрзалізниця веде консультації зі світовими виробниками тягового рухомого складу, зокрема з General Electric та Siemens.

  “Наша мета у співпраці зі світовими лідерами з виробництва тягового рухомого складу організувати виробництво локомотивів та запровадити програми модернізації наявного парку локомотивів. Локалізація ж виробництва на території України – це принципове питання для Укрзалізниці”, – резюмував Євген Кравцов.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  3 КОМЕНТАРІ

  1. Єй хлопці у Вас там що, клаву заклинило чи мізки?!
   Що це – “…на 55,5 одиниць.”?
   А це – “…1120,5 ремонтів тепловозів”?

  2. Один локомотив вважається як двосекційний. 0,5 це його половина. Тобто 55 локомотивів і одна локомотивна секція яка може працювати.

  3. Можливо у цьому щось і є але, погодьтесь що це якось дивно виглядає – “55,5 одиниць.”. Признаюсь, я не спеціаліст залізничник тому може чогось і не розумію. Наприклад, чи може самостійно працювати локомотивна секція? Якщо так, тоді така форма обліку виправдана а якщо ні – тоді це дійсно – нісенітниця.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.