У Кременчуці оголошено тендер на 40 тролейбусів

3416
Богдан Т70117

Програма підтримки муніципального електротранспорту в Україні за кредитами Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) набирає обертів. Другим містом, який перейшов від слів до справи, став Кременчук – для нього ЄБРР вже оголосив тендер на закупівлю 40 тролейбусів.

Європейський банк реконструкції і розвитку оголосив тендер на покупку для Кременчуцького тролейбусного управління 35 тролейбусів довжиною в 12 метрів і ще п’яти – 18-метрових. Транспортні засоби надійдуть в місто через 16-50 тижнів з моменту отримання авансового платежу. Відповідне оголошення було опубліковано на сайті ЄБРР. Розмір кредиту – 8 мільйонів євро. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Південний Кур’єр.

Спочатку передбачалося, що кредит буде витрачатися на закупівлю 50 одиночних тролейбусів. Однак, в ході конкретної підготовки тендеру було вирішено зменшити загальну кількість техніки до 40 одиниць, але 5 з них закупити зчленованими особливо великої місткості.

 • Тендерні умови будуть надані після сплати збору в розмірі 200 євро, включаючи ПДВ, або еквівалентної суми в українських гривнях або євро за курсом Національного Банку України на день платежу.

  Для допуску до участі в торгах, учасник конкурсу повинен мати досвід успішного виконання подібних поставок тролейбусів аналогічних моделей в кількості не менше 140 од. – низькопольних 12-метрових одиночних тролейбусів і не менше 40 низькопольних 18-метрових зчленованих тролейбусів за останні 3 роки.

  Крім того, виробник тролейбусів повинен мати не менше 10 років досвіду виробництва 12-метрових автобусів або тролейбусів будь-якої моделі. У разі наявності лише досвіду виробництва автобусів не менше 10 років, досвід виробництва тролейбусів повинен становити не менше 3 років. Також, виробник тролейбусів повинен мати сертифікат управління якістю (ISO 9000 або еквівалент).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.