У Харкові створять недорогий трактор, та запровадять сучасне оснащення техніки

3133
ХТЗ

У Харкові почали роботу над створенням системи управління трактором.

Про це повідомив генеральний директор ПАТ “Харківський тракторний завод” Андрій Коваль. За його словами, основна перевага тракторів ХТЗ в тому, що вони набагато дешевше конкурентів, однак трактори конкурентів мають більш сучасне оснащення, наприклад, управління по GPS. Передає Національний Промисловий Портал.

Як зазначив Коваль, можна закупити імпортні системи управління і встановити їх на трактор ХТЗ.

“Однак при цьому машина стане дорожче і втратить частину покупців у своїй ціновій категорії. Ми звернулися до харківських учених з пропозицією розробити вітчизняні недорогі системи управління для трактора. У Харкові роблять системи управління для космічних об’єктів, а для трактора, виходить, не можуть. Ось такий парадокс”, – зазначив Коваль.

За його словами, вже є групи інженерів на “Хартроні” і в Національному технічному університеті “ХПІ”, які взялися за вирішення проблеми.

“У них є сміливі ідеї. Ми зараз знаходимося на етапі розробки технічних вимог. Ніщо не робиться моментально. Наприклад, в ХПІ є відмінні компетенції в ряді областей, але вони не були спрямовані на вирішення наших проблем”, – уточнив Коваль.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.