У Харкові пропонують побудувати завод з виробництва інноваційних двигунів

3225

Житель Донецької області запропонував побудувати під Харковом завод з виробництва інноваційних двигунів, схожих за будовою зі знаменитими електрокарами Tesla.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на All News.

Сам чоловік є розробником кількох сучасних технологій, які, на його думку, зможуть поліпшити роботу автомобілів та значно знизять вихлопи шкідливих речовин в атмосферу. За його словами, їм вже вдалося модернізувати мотор в двомісній машині, яка зараз проходить випробування в польових умовах.

Чоловік упевнений, що його винахід допоможе знизити кількість вихлопів на 15-50%. Крім того житель Донецької області готовий розробити аналогічні моделі двигунів і для громадського транспорту, і переробити автобуси в електробуси.

 • На даний момент звернення розробника направлено до заступника голови Харківської обласної адміністрації Марку Беккеру, який пообіцяв розглянути питання про створення нового заводу на території регіону


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  3 КОМЕНТАРІ

  1. Виготовлення власних двигунів має бути виокремлено у державну програму. Варто сконцентруватися на трьох напрямках: Двигуни до перспективного і зростаючого електротранспорту, збірка двигунів аналогів дойтз, що необхідні для військового транспорту і бронетехніки,та для тракторів і дослідні розробки в області двигунобудування, нові матеріали і зворотня інженерія.

  2. Найкращий спосіб похоронити добрі наміри – створити державну програму. Навіть відокремлену. 🙂
   Та її писать будуть років 2-3. Потім узгоджувати між заціувіленими відомствами та установами стільки ж. Потім буде пошук джерел фінансування. На останньому етапі загиналось 99% всіх ДЕРЖАВНИХ програм.
   І ще одне. Назвіть мені хоч одну таку програму, яку довели до результатисного кінця.

  3. Совок.

   Для виготовлення власних двигунів треба щоб це була перспективна з точки зору бізнесу ідея.

   З новини поки що цього не видно.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.