У Харкові пропонують побудувати завод з виробництва інноваційних двигунів

Житель Донецької області запропонував побудувати під Харковом завод з виробництва інноваційних двигунів, схожих за будовою зі знаменитими електрокарами Tesla.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на All News.

Сам чоловік є розробником кількох сучасних технологій, які, на його думку, зможуть поліпшити роботу автомобілів та значно знизять вихлопи шкідливих речовин в атмосферу. За його словами, їм вже вдалося модернізувати мотор в двомісній машині, яка зараз проходить випробування в польових умовах.

Читайте також:  Навесні в Харкові почнуть будувати сміттєпереробний завод

Чоловік упевнений, що його винахід допоможе знизити кількість вихлопів на 15-50%. Крім того житель Донецької області готовий розробити аналогічні моделі двигунів і для громадського транспорту, і переробити автобуси в електробуси.

На даний момент звернення розробника направлено до заступника голови Харківської обласної адміністрації Марку Беккеру, який пообіцяв розглянути питання про створення нового заводу на території регіону

You may also like...

  • Roman Savaryn

    Виготовлення власних двигунів має бути виокремлено у державну програму. Варто сконцентруватися на трьох напрямках: Двигуни до перспективного і зростаючого електротранспорту, збірка двигунів аналогів дойтз, що необхідні для військового транспорту і бронетехніки,та для тракторів і дослідні розробки в області двигунобудування, нові матеріали і зворотня інженерія.