У Дніпрі оголосили тендер на закупівлю 13-ти тролейбусів з автономним ходом

1910
Тролейбус Богдан (с) uc.od.ua

Комунальне підприємство “Дніпровський електротранспорт” (Дніпро) у вівторок, 12 вересня, оголосив новий тендер на закупівлю 13 низькопольних 12-метрових тролейбусів з автономним ходом на очікувану суму 74,1 млн гривень

Відповідно до технічних умов, тролейбуси не раніше 2017 року випуску повинні бути довжиною не менше 11,8 метрів і не більше 12,2 метрів, повністю низькопідлоговими, пасажиромісткістю не менше 100 чоловік (у тому числі 24 сидячих), пристосованими для пасажирів з обмеженими можливостями.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Асинхронний двигун (потужністю не менше 140 кВт) з транзисторних-імпульсною системою управління, передня і задня підвіски і мости, а також кондиціонери у кабіні водія і салоні автобуса повинні бути європейського виробника. Гарантійний термін експлуатації – не менше року або 100 тис. Км пробігу, термін експлуатації тролейбуса повинен становити не менше 10 років.

- РЕКЛАМА -
  • 11 серпня “Дніпровський електротранспорт” оголосив ще один тендер на закупівлю 12 тролейбусів (без автономного ходу) на 67,2 млн гривень, заявки на який приймалися до 12 вересня, з терміном поставки техніки до кінця поточного року. Однак Чернігівський автозавод, який і в цьому тендері безуспішно звертався до замовника з проханням внести зміни до документації 7 вересня звернувся зі скаргою в Антимонопольний комітет України. В даний час очікується рішення комітету.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here