У Білій Церкві планують налагодити виробництво власних автобусів

2599
Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting
Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting

У Білій Церкві планируют налагодити виробництво на базі КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс”.
На базі КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” є потужності і площі, що дозволяють організувати виробництво автобусів. Ідею підтримала і влада Білої Церкви, до того ж, вже з’явився і потенційний інвестор нового виробництва.

Під час наради керівник виконавчого комітету міськради Максим Свірський повідомив про плани створення на базі вищезгаданого підприємства, виробництва і випуску власного автобуса. Повідомляє Національний промисловий портал.

За його словами, у підприємства є такий потенціал, так як в минулому році на його потужностях вже був проведений капітальний ремонт чотирьох тролейбусів для КП “Тролейбусне управління”.

 • В даний момент 60% прибутку підприємство отримує від авіаційної діяльності, 40% – від плати за оренду комунальних площ. Але керівництво впевнене, що потрібно рухатися вперед.

  “На сьогоднішній день підприємство має досить серйозною базою для розвитку не тільки аеродрому, але і промислового напрямку … Ми має на своїй території велику кількість промислових майданчиків, які не задіяні, тому міською владою запропонована ініціатива по створенню на базі нашого комунального підприємства виробництва автобусів. Це забезпечить створення нових робочих місць, дасть можливість оновлення рухомого складу громадського транспорту та поліпшить якість надання послуг з перевезення жителів міста Біла Церква “, – сказав директор КП” Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс “Сергій Кандауров.

  Потенційний інвестор нового виробництва – директор ТОВ “Союз-Авто” Юрій Нестерчук додав, що автобуси, які планується випускати, будуть відповідати європейським стандартам: передбачені велика пасажиромісткість, низьку підлогу, використання іноземного металу для кузова автобусів, сертифікація транспорту від провідних фірм Bosch і МАN .


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.