Три машинобудівних заводи Corum Group війшли в “ДТЕК Енерго”

2500
Фото з вільних джерел

“ДТЕК Енерго” придбало акції ПАТ “Світло Шахтаря”, ТОВ “Дружківський машинобудівний завод” і ТОВ “ІТЦ” Гірські машини “, які раніше входили в Corum Group, що об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи СКМ.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ці підприємства є основними постачальниками машин і устаткування для видобутку вугілля в компанії. Дана угода дозволить” ДТЕК Енерго “знизити витрати на видобувних і прохідницьку техніку, своєчасно забезпечувати вугільні підприємства запасними частинами, а також дасть можливість підвищити якість гарантійного та післягарантійного обслуговування, – йдеться в повідомленні “ДТЕК Енерго”.

За словами генерального директора компанії Дмитра Сахарука, інвестиції в виробництво гірського устаткування є стратегічним кроком ДТЕК.

“ДТЕК Енерго” є прикладом ефективного розвитку шахт в Україні. За 12 років роботи ми змогли збільшити видобуток вугілля практично в два рази. Багато в чому завдяки тому, що ми знаємо, які технології і яка техніка потрібна вугільним підприємствам, що працюють в умовах надтонких вугільних пластів. Ця угода дозволить створити повний виробничий цикл в вугледобувному секторі компанії. Ми вважаємо, що в умовах коли Україні необхідно нарощувати видобуток власного вугілля марки “Г” – це рішення позитивно вплине на результат, – сказав він.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.