Трактори ХТЗ знову комплектуються вітчизняними мостами ЛКМЗ

2387
ХТЗ після майже року простою відновив роботу з лютого 2017 року. У перший місяць роботи на підприємстві вже зібрано 67 тракторів зі звичною для аграріїв комплектацією – мостами Лозівського ковальсько-механічного заводу.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравда.

Підйом сільськогосподарського машинобудування не можна вважати повноцінним без відновлення стабільної роботи ХТЗ і ЛКМЗ , співпраця яких має багаторічну історію. У 1960-х роках почалося будівництво ЛКМЗ для забезпечення продукцією конвеєра ХТЗ – і ось уже понад півстоліття Лозівський завод, відомий останнім часом під брендом «Лозівські машини», є традиційним постачальником тракторокомплектів, а також ряду інших вузлів і комплектуючих для тракторів ХТЗ. На сьогоднішній день підприємства, продовжують свою славну історію, є візитною карткою сільгоспмашинобудування України.

Тому логічно, що з приходом на ХТЗ українського інвестора – групи DCH – в особі президента Олександра Ярославського було відновлено співпрацю двох заводів, що завжди давало синергію і забезпечувало конкурентні переваги техніці ХТЗ, і сприяло створенню тисячі робочих місць в регіоні, а також зберігало позиції Слобожанщини як столиці сільгоспмашинобудування України. Важливість роботи ХТЗ і ЛКМЗ для регіону і всієї України складно переоцінити. Обидва заводи є містоутворюючими і стратегічними, мають найважливіше значення для економіки і безпеки України.

 • Лозовчане розуміли всю відповідальність і важливість своєчасного запуску виробництва на ХТЗ. Хоча багато скептиків вважали, що запустити виробництво після року простою в січні, в 20-градусні морози, практично неможливо. Однак лозовчане вірили у відродження ХТЗ, в майбутнє обох багатотисячних колективів підприємств. ЛКМЗ мобілізувало всі ресурси і в найскладніших умовах зуміло підставити плече своєму партнерові, зробити в стислі терміни необхідний обсяг комплектації, що дозволило ХТЗ забезпечити аграріїв тракторами вітчизняного виробництва.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.