Татра-Юг презентувала новий сучасний трамвай з Wi-fi (фото)

9163

Татра-Юг представляє нову модель трамвайного вагона – К1М6.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Це сучасний трисекційний вагон українського виробництва. До роботи над вагоном було залучено близько 250 українських постачальників комплектуючих.

- РЕКЛАМА -
 • Він поєднує лаконічний вигляд, над розробкою якого працювала команда українських дизайнерів, та новітні технологічні рішення нашого конструкторського бюро.

  Ця модель адаптована до умов експлуатації з різним станом контактної мережі та рейкових шляхів. Просторий пасажирський салон створює максимально комфортні умови для всіх пасажирів. Вагон обладнаний місцем для розміщення людей з обмеженою мобільністю, кондиціонерами та wi-fi. Широкі подвійні двері завдяки адресному керуванню дозволяють здійснювати швидку посадку і висадку пасажирів. Великі вікна  забезпечують хорошу освітленість і панорамний огляд. Вагон обладнаний ергономічними кріслами для сидіння, сучасною системою інформування пасажирів, світлодіодною системою освітлення.  Ходові візки нової конструкції обладнані двоступеневим підвішуванням, що забезпечує плавність ходу і низькій шумовий рівень.

  К1М6 – це енергоефективний, комфортний і якісний український трамвай, здатний комфортно перевозити до 267 пасажирів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here