Своє в першу чергу: Київ підтримає своїх машинобудівників в суперництві з іноземними

2314
Завод Тодак м.Київ
 • Завод Тодак м.Київ

  Київська влада хоче зробити наявність місцевої продукції обов’язковим при проведенні державних закупівель

  У Києві готові підтримувати місцеве виробництво в цілому, а зокрема – виробництво вантажно-автомобільної техніки – заявив перший заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Геннадій Пліс, – повідомила прес-служба КМДА. Передає Національний промисловий портал.

  «Я завжди наголошував – ми можемо забезпечити потреби підприємств, особливо комунальних, у цьому напрямі власними силами. Це очевидно, що Києву критично важливо створювати додану вартість і робочі місця тут, у себе. Столиця має значні потреби в техніці, і машинобудування – одна з ключових галузей. Цій галузі потрібна серйозна підтримка. Власне, вона потрібна усім виробникам, і вказана галузь – чи не найбільша, найдинамічніша. І це означає, що підтримка має бути відповідною», – зауважив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

  Він переконаний, що столичні компанії можуть і повинні складати конкуренцію іноземцям в частині закупівель продукції. На його думку столиця повинна показати приклад іншим регіонам країни по завантаженню власних підприємств.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.