Сумський завод “Насосенергомаш” провів випробування електронасосного агрегату

1980

У випробувальної лабораторії АТ “Сумський завод” Насосенергомаш “успішно проведено натурні випробування агрегату електронасосного АDV 700-1000 з насосом двостороннього входу з вертикальним розташуванням вала.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Насос DV 700-1000 розроблений на параметри Q = 6500 м3/год, Н = 79 м під електродвигун потужність 1800 кВт, 750 об/хв, 6000 В. Насоси типу DV призначені для подачі води і рідин, що мають подібні з водою властивості по в’язкості і хімічної активності.

 • Агрегати електронасосні АDV 700-1000 – відцентровий, вертикальний, одноступінчатий з робочим колесом двостороннього входу (матеріал робочого колеса – сталь 20Х13Л). Корпус насоса виконаний з високоміцного чавуну (ВЧ 500-7) і є базовою складальної одиницею, має роз’єм уздовж осі вала і складається з литих спіральних корпусу і кришки. Патрубки спрямовані в протилежні щодо осі насоса боку.

  Двигун встановлюється вище рівня води і з’єднується з насосом за допомогою промвалов.

  Так АТ “Сумський завод “Насосенергомаш” заявляє про освоєння нового типоразмерного ряду насосів двостороннього входу з вертикальним розташуванням вала.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.