Сумський завод “Насосенергомаш” провів випробування електронасосного агрегату

1898

У випробувальної лабораторії АТ “Сумський завод” Насосенергомаш “успішно проведено натурні випробування агрегату електронасосного АDV 700-1000 з насосом двостороннього входу з вертикальним розташуванням вала.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Насос DV 700-1000 розроблений на параметри Q = 6500 м3/год, Н = 79 м під електродвигун потужність 1800 кВт, 750 об/хв, 6000 В. Насоси типу DV призначені для подачі води і рідин, що мають подібні з водою властивості по в’язкості і хімічної активності.

- РЕКЛАМА -
  • Агрегати електронасосні АDV 700-1000 – відцентровий, вертикальний, одноступінчатий з робочим колесом двостороннього входу (матеріал робочого колеса – сталь 20Х13Л). Корпус насоса виконаний з високоміцного чавуну (ВЧ 500-7) і є базовою складальної одиницею, має роз’єм уздовж осі вала і складається з литих спіральних корпусу і кришки. Патрубки спрямовані в протилежні щодо осі насоса боку.

    Двигун встановлюється вище рівня води і з’єднується з насосом за допомогою промвалов.

    Так АТ “Сумський завод “Насосенергомаш” заявляє про освоєння нового типоразмерного ряду насосів двостороннього входу з вертикальним розташуванням вала.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.