Сумське НВО виконує замовлення в інтересах Болгарської компанії

1711

У ПАТ «Сумське НВО» у самому розпалі реалізація замовлення компанії «Неохім» АД (Болгарія) щодо виготовлення партії змійовиків для холодильників-конденсаторів барботажного типу.

Угодою, власне, передбачено виробництво 20 змійовиків, кожен з яких представляє собою комплект, до складу котрого входить по 6 одиниць устаткування. Тобто загалом йдеться про 120 осібних змійовиків. Їхньою родзинкою є пліті з нержавіючої сталі довжиною 25 м кожна. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Нагадаємо: Сумське НВО працює над замовленням в інтересах Узбекистану

 • Як відзначає провідний менеджер управління з продажів Валерій Фролов, змійовики торгової марки СНВО потрібні замовнику в рамках проведення ремонту барботажних холодильників-конденсаторів ємністю 80 м2.

  Прикметно, що до холодильного обладнання, котре зараз експлуатується на «Неохімі», мають відношення сумські машинобудівники попередніх поколінь. Зокрема, техніка виготовлена орієнтовно в 40-50-х роках минулого століття на площах заводу в місті Чирчик, Узбекистан. У той же час у вересні 1941-го левова частина виробничих потужностей і персоналу нашого підприємства була евакуйована якраз до Чирчика, де на базі ремонтно-механічного цеху тамтешнього хімічного комбінату заснували той-таки завод «Середазхіммаш». Нині це АТ «Завод нафтового та хімічного машинобудування «Узбекхіммаш», – розповідає Валерій Григорович. – Тож, як бачимо, наш контракт знайшов нас і через роки, і через відстані.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.