Сумське НВО виготовило експериментальну установку для сушіння і смаження сипучих продуктів

2634

У ПАТ «Сумське НВО» виконали пробне завдання одного з місцевих сільськогосподарських виробників, виготовивши установку для сушіння та смаження сипучих харчових продуктів.

ередає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Дана робота нетипова для підприємства, але разом із тим вельми цікава, адже відкриває перед сумськими машинобудівниками додаткову бізнес-нішу. Між іншим, замовник говорить про те, що перший зразок обладнання може продовжити серія аналогічної техніки.

 • У процесі створення установки враховано всі вимоги, які висуваються до устаткування, що застосовується в харчовій промисловості.

  Продукція вже передана замовнику. Відвантажувалася вона частинами. У зібраному вигляді даний зразок техніки важить у межах 1,5 тонн. Його довжина складає 2,5 м, висота – 1,8 м, а діаметр дорівнює 1,3 м.

  На знімку: співробітники БТК цеху №6 виконують контрольні заміри однієї з складових установки для сушіння та смаження сипучих харчових продуктів – барабана


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.