- РЕКЛАМА -

Сумське НВО та європейська компанія EURO PUMPS TECH, s.r.o. продовжують співпрацювати на теренах забезпечення словацьких атомних станцій «Моховце» та «Ясловське Богуніце».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Власне, новим контрактом передбачається створення 20 робочих коліс до відцентрових насосів модифікації ЦН 65-130 (по десять – на кожну АЕС). Очікує їх замовник уже восени цього року.

Наше партнерство з EURO PUMPS TECH, s.r.o. зародилося трохи більше двох років тому, і відтоді дана компанія активно розміщує на підприємстві свої замовлення. Приміром, нині розгорнуто виробництво запчастин до головних циркуляційних насосів ГЦН-317 для проведення регламентних робіт на АЕС «Моховце», а попередньо даному партнеру були поставлені аналогічні деталі в рамках оновлення обох атомних станцій, – зазначає провідний менеджер бюро продажів устаткування для АЕС Олексій Марченко.

Раніше повідомлялось, що Сумське НВО підписав договір з EURO PUMPS TECH на постачання запасних частин для словацької АЕС «Моховце». Договором передбачалось постачання партії запасних частин до головних циркуляційних насосів ГЦН-317.

 

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.