Студенти ХПІ відтепер зможуть проходити практику на ХТЗ

2428

Харківський тракторний завод підписав Меморандум про стратегічне партнерство з Національним технічним університетом “Харківський політехнічний інститут”

Документ підписали Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський та ректор НТУ “ХПІ” Євген Сокіл. Бізнесмен зазначив, що одним з успішних прикладів інвестиційної роботи групи компаній DCH було відновлення роботи ХТЗ.

Для нас це дуже важливо. Що таке “ХПІ” ? “ХПІ” – це ВНЗ, який готує фахівців. Що таке “ХТЗ”? “ХТЗ”- це майданчик, це підприємство харківське, це українське підприємство, яке потребує таких фахівців . Тому, природно, для нас це дуже цінно. До цього ми підписали договір про спільну співпрацю з Харківським університетом . Ми бачимо в цьому велику перспективу для себе як для заводу , – сказав Ярославський.

У свою чергу генеральний директор ПАТ “ХТЗ” Андрій Коваль зазначив, що сьогодні “ХТЗ” готовий надавати свою площадку для молодих фахівців-розробників.

Ми даємо можливість “ХПІ” обкатувати ті кадри, які вони виховують, ми готові давати їм нові знання, готові використовувати їх в практичних проектах, де люди будуть набиратися практичних навичок. Для “ХПІ” важливо, що вони можуть дати своїм студентам новий горизонт знань і отримати ту ж підтримку DCH, яка є інвестиційно-інноваційної структурою. Також ми будемо пропонувати зарплату, – підсумував Коваль.

З початку року завод уже виробив більше 700 машин, до кінця 2017 число вироблених тракторів марки “ХТЗ” зросте до 1 тисяч одиниць. Говорячи про підписаний Меморандум, Ярославський підкреслив, що угода відкриває нові перспективи для “Харківського тракторного заводу”, який входить до групи DCH.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.