Головна Новини Машинобудування Школи Тернопільщини й надалі забезпечують автобусами

Школи Тернопільщини й надалі забезпечують автобусами

1559

Два нові транспортні засоби отримала Мельнице-Подільська об’єднана територіальна громада. Ще один  —Монастириський район. Закупівля відбулася на умовах співфінансування (70 відсотків — державні кошти, 30 відсотків — з місцевих бюджетів), інформує сайт ОДА. Пише Урядовий Кур’єр.

Донедавна учні та педагоги краю гостро відчували у цьому потребу, адже 2014 року багато шкільних автобусів відправили на фронт. Дев’ять вже повернули зі стовідсотковим відшкодуванням. Загалом останнім часом, за словами голови облдержадміністрації Степана Барни, школи Тернопілля отримали 42 нові транспортні засоби. Робота у цьому напрямку триватиме постійно, адже доступна та якісна освіта наших дітей — це запорука успішності країни. Наразі планують придбати ще два шкільні автобуси.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Хоч вбийте мене ніколи не розумів цієї мульки про “шкільні автобуси”!?
    Який ідіот нам його нав”язав?!
    Ну добре, для США ще можу зрозуміти – там всі можуть жити на 10-20 км від школи і це не страшно, там просто нема
    тротуарів у більшості міст, там школи мають свої оркестри, спортивні команди. А ми тут до чого?! Я спокійно проходив щодня 3 км до школи і не вмер (хоча міг і на автобусі проїхати 50 метрів від будинку була зупинка і 80 метрів від школи).
    Навіщо? Чи тупим комсомольцям сказали що це потрібно і вони повірили навіть не задумуючись? Це як “орієнтація на “малий та середній бізнес в економіці” – вершина тупізму!

  2. Ви по полю в селі ходили 3 км? Є села на відстані по 10 км від школи. І уявіть цей свій шлях наприклад взимку при морозі -10-20С. Або восени-навесні в багнюці по пояс. ви нне маєте уяви про щощ йдеться при програмі “шкільний автобус”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.