Саудівська Аравія отримала залізничні колеса від ТКК “Інтерпайп”

3442

Українська промислова компанія «Інтерпайп» поставила першу партію залізничних коліс Saudi Railways Organization, національному оператору залізниць Саудівської Аравії.

Як повідомили в компанії, 3 тис. штук коліс вже прибули в порт Даммам, передає «Слово і Дело».

Загальний обсяг поставки коліс під брендом KLW саудівської залізниці становить 14 тис. Штук. Компанія зробить і поставить 3 типорозміру коліс для вантажних вагонів і локомотивів діаметрами 838 мм, 920 мм і 1046 мм. Рініше ми писали що “Інтерпайп” вийшов на ринок залізничних коліс Саудівської Аравії.

Відвантаження триватимуть до кінця весни 2017 року. Право поставляти залізничну продукцію в Saudi Railways Organization компанія отримала в рамках тендеру, виграного в 2016 році.

Це перший довгостроковий контракт на поставку залізничних коліс в Саудівську Аравію. Для «Інтерпайп» це перспективний зростаючий ринок, тому що Saudi Railways Organization – один з найбільших операторів залізниць на Близькому Сході, а в країні активно розвивається залізнична інфраструктура, – повідомили в компанії.

- РЕКЛАМА -
  •  


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here