Розпочалось будівництво першого локомотива від General Electric для “Укрзалізниці”

14418
Локомотив TE33A на початковому етапі будівництва
 • На заводі GE Transportatiоn у США розпочалося будівництво першого локомотиву TE33A Evolution для ПАТ “Укрзалізниця”, про це Економічні правді повідомив представник GE у США.

  “Завод GE Transportatiоn, розташований у м. Ері (штат Пенсільванія – ЕП), виготовить для “Укрзалізниці” 30 локомотивів за контрактом, підписаним у лютому поточного року”, – повідомив представник GE.

  Представник GE пояснив, що основні компоненти для майбутніх локомотивів були виготовлені на інших підприємствах корпорації і доставлені для монтажу на завод у Ері.

  Фото: General Eelectric

  “Монтаж першого локомотива було розпочато у вівторок, 15 травня”, – додав співрозмовник. За його словами, частина робіт здійснюватиметься на території України.

  Нагадаємо, що в Україні роботи по виробництву цих локомотивів здійснюватимуться на Крюківському заводі, а подальше обслуговування у депо в Мелітополі.

  В “Укрзалізниці” очікують на першу партію локомотивів до кінця 2018 року. “Вже восени вони повинні виходити на лінію, щоб допомагати нам у пікові періоди перевезень”, — розповідав керівник УЗ Євген Кравцов на початку року.