Полтава отримала нові тролейбуси “Богдан” (фото)

4442
Тролейбус Богдан (с) uc.od.ua

Вперше за 6 років полтавське КП “Полтаваелектроавтотранс” отримало п’ять нових тролейбусів Богдан.

Луцький завод корпорації “Богдан Моторс” поставив для полтавського комунального підприємства “Полтаваелектроавтотранс” п’ять тролейбусів Богдан Т70117. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный Курьер“.

Згідно договору на поставку, загальна вартість 5 тролейбусів склала 24,5 млн. Гривень або 4,9 млн. Гривень за одну одиницю техніки.

- РЕКЛАМА -
 • Так, за умовами тендеру, “Богдан Моторс” поставив нові тролейбуси, оснащені транзисторної системою управління тяговим двигуном і з низьким рівнем підлоги на 100% площі салону, для пасажирів, які стоять (ДСТУ 4905: 2008), а так само пристосовані для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

  This slideshow requires JavaScript.

  Нагадаємо, 29 липня, на порталі державних закупівель Prozorro, комунальне підприємство “Полтаваелектротранс”, оголосило тендер на придбання 5 тролейбусів. на які передбачалося витратити 24 700 000 млн. гривень, тобто покупка одного тролейбуса обійдеться трохи менше 5 млн. гривень.

  Варто відзначити, що останній раз Полтава закуповувала нові тролейбуси ще в 2011 році, це була партія з 10 машин Богдан Т70110.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here