Польська компанія PESA Bydgoszcz поставить 40 низькопольних трамваїв до Києва

4593

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna виграла торги на поставку Києву 40 од. низькопольних 26-метрових трамваїв, запропонувавши їх за 1 млрд 813, 199 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 1,946 млрд грн.

Згідно завершився в понеділок аукціоні в системі електронних закупівель ProZorro, другий учасник аукціону – українсько-німецьке СП “Електронтранс” (Львів) запропонувало трамвайні вагони за 1 млрд 813,2 млн грн і не знижувало ціну в ході торгів, а PESA спочатку пропонувала їм за 1 млрд 846,416 млн грн. Раніше ми писали, який трамвай в Україні найкращий?

Як повідомлялося, Київ на початку квітня поточного року оголошував перший тендер на поставку 40 трамвайних вагонів на 1,96 млрд грн, проте в кінці травня торги були скасовані, оскільки м на участь в них заявку подала тільки польська Pesa.

- РЕКЛАМА -
  • У той же час СП “Електронтранс” в середині червня перемогло в торгах на поставку Києву семи низькопольних 30-метрових трамвайних вагонів довжиною за 301 млн грн


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here