Підприємства групи «КрАЗ» збільшили обсяг реалізації продукції на 32,6%

4278

Підприємство групи «КрАЗ» – ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», за підсумками роботи в січні-серпні 2017 року збільшив обсяг реалізації продукції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 32,6% – повідомляє прес-служба «АвтоКрАЗ».

За цими даними, ПААЗ продав товарів на суму майже 106 млн.грн. У тому числі гальмівної апаратури реалізовано майже на 83 млнгрн (приріст 28%), товарів народного споживання – понад 20 млн.грн (69% приросту).

Експорт в загальному обсязі відвантаженої за вісім місяців 2017 року продукції склав 71,3%, в тому числі гальмівної апаратури – 80,8%.

 • За аналізований період значно збільшилися постачання в країни СНД, щодо цього ж періоду роком раніше. В тому числі, в Республіку Білорусь – на 57,5%, Киргизстан – 65,7%, Казахстан – більш ніж на 123%, Узбекистан – більш ніж в 5 разів, Грузію більш ніж в 6 разів. Проводилися відвантаження новим споживачам в Молдові та Азербайджані. В цілому, за підсумками восьми місяців 2017 року частка відвантаженої на експорт продукції зросла на 31,9%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  У серпні підприємство спрацювало теж результативно, демонструючи зростання показників продажів і у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і до попереднього місяця: до серпня 2016 року – на 26%, зокрема гальмівної апаратури – на 14%, ТНП – 74%, а в порівнянні з липнем 2017 року – на 15%, зокрема гальмівної апаратури – 17%, товарів народного споживання – 14%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.