Підприємства групи КрАЗ в 2016 році спрацювали злагоджено, на результат

1886
Фотографію взято з сайту http://www.autokraz.com.ua/

Усі підприємства групи «КрАЗ», на чолі з Кременчуцьким автозаводом, 2016 рік відпрацювали стабільно, стійко, без потрясінь і втрат.

Головне підприємство – ПАТ «АвтоКрАЗ», за результатами року, щодо аналогічного показника 2015 року, збільшило випуск напівпричепів на 20%, причепів – на 47%, продукції ливарного виробництва – на 20%, запасних частин – на 3%. У загальному обсязі вироблених машин зовнішньоекономічні замовлення склали 53%, решта – це внутрішній ринок. Питома вага експортної продукції у виробництві підприємства у 2016 році збільшилася на 14%, у порівнянні з попереднім  роком – повідомляє пресс-служба ПАТ «АвтоКрАЗ».

Зростання реалізації в 2016 році, плрівняно з 2015-м, задекларували: Токмацький ковальсько-штампувальний завод – на 21,2%, Полтавський автоагрегатний завод – майже на 9%, Маріупольський авторадіаторний завод – на 6%, Херсонський завод карданних валів в минулому році зберіг обсяги реалізації практично на рівні 2015 року.

 • ПАТ «Кам’янець-Подільський автоагрегатний завод» і «КрАЗ-Лізинг» хоча і стали аутсайдерами за річними показниками діяльності серед учасників групи, проте на тлі різкого падіння підприємств галузі спрацювали досить продуктивно.

  У даний час на підприємствах групи трудяться близько 5 000 працівників. Головне підприємство – ПАТ «АвтоКрАЗ», як і раніше задає темп загальній командній роботі, розміщуючи замовлення на виробництво і освоєння нової продукції в рамках програми імпортозаміщення.
  У 2017 році всі підприємства, що входять до групи «КрАЗ», націлені на зростання обсягів, розвиток, модернізацію, розширення географії поставок. Триватимуть роботи над якістю і споживчими властивостями продукції, що випускається, зниженням витрат, енергозбереженням.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.