ПАТ «АвтоКрАЗ» відвантажив партію комбінованих дорожніх машин МДКЗ КрАЗ-65053 до Миколаєва (фото)

6329

ПАТ «АвтоКрАЗ» відвантаженням універсальної спецмашини  – МДКЗ КрАЗ-65053, завершив поставку до Миколаєва партії комбінованих дорожніх машин. Спецтехніка виготовлялася автозаводом в партнерстві з  кременчуцькою виробничою компанією «Віва» у рамках виграного на початку березня поточного року тендеру. Тендер об’явлено Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради на закупку автомобілів спеціального призначення (комбінована дорожня машина). Два автомобіля вже прибули до Миколаєва і знаходяться на базі КП “ЕЛУ автодоріг”

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Загальне призначення цієї спецтехніки – цілорічне обслуговування та забезпечення якісного стану проїжджої частини асфальтобетонних, цементних та інших твердих дорожніх покриттів, очищення доріг від снігу і гравійно-піщаних забруднень, розкидання інертних матеріалів і протиожеледних реагентів, миття доріг. У зимовий період на машину встановлюється піскорозкидальне та плужно-щіткове обладнання для посипання інертними матеріалами поверхні тротуарів і доріг та очищення дорожнього полотна від снігу. У літній період  – використовується з поливомийним устаткуванням для миття і поливання дорожніх покриттів, мийки прилоткової смуги і поливання зелених насаджень.

 • Машина дорожня комбінована (МДКЗ) базується на шасі 6х4 – КрАЗ-65053. Ця модель шасі – у числі затребуваних: машинобудівними заводами  – для встановлення різних спецнадбудов, споживачами –  через надійність, можливість витримувати надмірні навантаження та відмінну адаптованість до різних дорожньо-кліматичних умов експлуатації. Шасі обладнане 330-сильним двигуном Євро 5 агрегатованим із механічно. 9-ступеневою коробкою передач. Гальмівна система – із ABS.

  Спецнадбудова складається із піскорозкидувального бункеру місткістю 10 т, 12-кубової цистерни, 8-кубового кузова, снігоочисного відвалу та щітки.

  Керування робочими органами і системами обладнання та снігоочисного відвалу здійснюється дистанційно, із кабіни водія.

  Як зазначено департаментом житлово-комунального господарства міської ради м. Миколаїв, придбати машини українських виробників , а саме автомобілі на базі КрАЗ, було вирішено вперше. Їх перевага – у надпотужності, великій ємності для води і піщаної суміші при тій же витраті палива. До того ж, досвід інших міст показує, що вартість обслуговування вітчизняних машин нижча білоруського аналога.

  Отже Миколаїв – ще одне українське місто, яке, завдяки допомозі спецтехніки КрАЗ, стане більш чистим та охайним.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.