П’ять графіків про електромобілі в Україні (інфографіка)

2964

Нещодавно Україна зайняла п’яте місце в міжнародному рейтингу з розвитку електрокарів. Їх кількість на дорогах нашої країни швидко зростає, хоч частка щодо бензинових авто як і раніше становить лише кілька відсотків. У травні сервісний центр МВС надав «Економічній правді» детальну статистику про автопарк електромобілів в Україні. Редакція AIN.UA на основі цих даних склала п’ять графіків, що описують цей сегмент автомобільного ринку.

Всього станом на 31 березня 2017 року країні на офіційному обліку МВС перебуває 2846 електрокарів. Найбільше їх власників зосереджено в столиці – 26% від загальної кількості.

 • Кількість зареєстрованих електромобілів поступово зростало з року в рік. Особливий стрибок спостерігався в 2016 році, коли обсяг реєстрацій виріс майже в чотири рази в порівнянні з минулим періодом.

  Більшість електромобілів, який ввозяться в країну, вже понад рік їздили по європейським дорогам.

  Найбільше в Україні електрокарів 2013 року випуску.

  Найпопулярнішим серед українських автолюбителів залишається бюджетний Nissan Leaf. Машин цієї моделі в 20 разів більше, ніж його конкурентів – Ford Focus або Tesla Model S.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.