Новокраматорський завод протягом восьми місяців 2017 року збільшив обсяги продажів майже на половину

3009

За вісім місяців забезпечено зростання обсягу продажів порівняно з аналогічним періодом 2016 року у 48,14%, механовиробів – на 32,6%, товарної продукції – на 57,4%, валового обсягу виробництва в станко-нормо-годинах – на 44,9% . Обсяг прийнятих до виробництва замовлень до аналогічного періоду минулого року збільшено в 1,7 рази

Після більш ніж трирічної перерви НКМЗ відновив активну роботу з вітчизняним ринком на поставку прохідницької техніки, зараз на заводі виконується великий контракт з компанією ДТЕК на поставку восьми легких комбайнів типу П110 для шахт Павлограда. Для МК Азовсталь виготовлений ливарний кран вантажопідйомністю 450 + 100/20 т, заплановано виготовлення ще 4 кранів для того ж замовника. Виготовлено обладнання для реконструкції клітей чорнової групи №1-7 для Krakatau (Індонезія).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

У референц-листі НКМЗ з’явилося також таке складне унікальне обладнання як механізм зміни валків чистової групи сталі 2800 г.п., кільцевої охолоджувач агломерату, корпусу конвертерів, робочі валки гарячої прокатки для трубопрокатних станів Франції, Румунії, Словаччини. Розвиваються партнерські відносини з новими замовниками з Європи, Оману, Туреччини, Індії, США.

 • Також заводом розпочато виробництво нестандартного обладнання для докорінної реконструкції втоматизованого кувального комплексу зусиллям 10000 тс; виготовлена ​​і змонтована нова термічна піч; створено дільницю спрейерной гарту робочих валків, впроваджені установка автоматизованого ультразвукового контролю прокатних валків, технологічний процес автоматичного наплавлення і зварювання деталей і вузлів енергетичного обладнання. Також за програмою технічного переозброєння купуються нові верстати, більше 20 одиниць кранового обладнання перекладається на радіоуправління.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.