Новокраматорський машинобудівний завод виготовить обладнання для Полтавського ГЗК

2035
Фото: Новокраматорський машинобудівний завод

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) виготовляє другий кільцевий охолодник залізорудних котунів для Полтавського ГЗК.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

Новокраматорський машинобудівний завод на замовлення Полтавського ГЗК виготовляє кільцевий охолодник залізорудних котунів, – сказали на підприємстві.

Повідомляється, щоо перший охолодник для найбільшого ГЗК України був виготовлення у 2013 году вперше на НКМЗ замість охолодніка Allis Chalmers (США). При цьому запроваджені під час його створення конструктивні рішення забезпечили компактність устаткування, економічність у споживанні повітря і газу, міцність і зносостійкість палет. У другому кільцевому охолоднику буде вдосконалена система подання мастила в підшипникові вузли палет.

- РЕКЛАМА -
 • Також констатували, що минулого року на НКМЗ уперше успішно виготовили два кільцеві охолодники агломерату для Магнітогорського меткомбінату.

  Новокраматорський машинобудівний завод (м.Краматорськ, Донецька область) – велике машинобудівне підприємство із замкнутим циклом виробництва, що спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гірничорудного, гідротехнічного, підйомно-транспортного і спеціалізованого устаткування.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here