- РЕКЛАМА -

Мобільний енергетичний засіб сільськогосподарського призначення (МЕЗ) на базі всюдихода КрАЗ-6322 (6х6). Машина створена ПрАТ «АвтоКрАЗ» в партнерстві з Національним науковим центром «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» (ННЦ «ІМЕСГ»).

Новий транспортний засіб призначений для виконання сільськогосподарських технологічних операцій, зокрема, внесення добрив, обробітку грунту, посіву, захисту посівів, транспортно-перевантажувальних операцій та ін. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на autocentre.ua

Як зазначив Сергій Погорілий, докторант ННЦ «ІМЕСГ», нова машина не може повністю замінити звичайний трактор, оскільки останній спеціально розробляли для поля. Однак у комплексі, коли потрібно доставляти добриво за маршрутом склад-поле нова машина виграє, бо дає можливість пересуватися дорогами зі швидкістю до 80 км/год. Трактор – тільки 30 км/год.

Більше того, система швидкознімних кузовів-модулів дає змогу оснащувати автомобіль різним обладнанням: культиватором, сівалкою і багатьом іншим, не вдаючись до причіпної техніки. Все це економить чимало пального.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу

  • olpkol

    Шизофренія навіть більша ніж у ЗАЗа.

  • Roman Savaryn

    Скільки винахідливості,аби тільки не робити рестайлінг і модернізацію старих моделей. Спершу адаптували китайські кабіни, пробували пластикову власну, але здешевили на основному-дизайні. Тепер винаходять трактор. Далі як видно будемо винаходити і патентувати колесо

  • Sergey Kharkovsky

    Большинстов мировых автопроизводителей выпускают агротраки: MB, MAN, Volvo. Так что для Краза это был предсказуемый и необходимый шаг. Тем более, сейчас спрос на такие машины.