Новий контракт для Сумського НВО від Уральської ГТЕС (Казахстан)

1735

ПАТ «Сумське НВО» підписало договір з Уральською газотурбинною електростанцією (Казахстан) на виробництво зубчастої пари до редуктора Р-500, який, до речі, теж був виготовлений на підприємстві в процесі будівництва даної ГТеС.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За даними провідного менеджера управління з продажів Олександра Корольова, на Уральської ГТЕС, яка була введена в дію в 2011 році, експлуатується три редуктора Р-500, створені сумськими машинобудівниками. В рамках поетапного оновлення виробничих потужностей замовник запланував регламентні ремонтні роботи і в якості постачальника знову вибрав СНВО.

 • «В даний час підписано контракт на комплект зубчастої пари до одного редуктора, який необхідно відвантажити на початку літа. І, звичайно ж, ведемо переговори по решті обладнанню », – пояснює Олександр Валентинович.

  Він також нагадує, що активізації співпраці посприяв візит представників Уральської ГТеС на підприємство, що відбувся в січні поточного року. Тоді казахські партнери оглянули виробничі площі, побували на заводський електростанції, поспілкувалися з провідними інженерами-конструкторами і технологами. В результаті була досягнута домовленість про розвиток ділових взаємин, і даний контракт став тому підтвердженням.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.