НКМЗ у 2017 році поставить “Азовсталі” два потужних ливарних крана

2154
Ливарний кран
Ливарний кран

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ, Краматорськ Донецької обл.), одне з провідних українських підприємств важкого машинобудування, поставить два потужних ливарних крана на адресу металургійного комбінату “Азовсталь” (Маріуполь Донецької обл.). Передає Інтерфакс-Україна, з посиланням на прес-службу підприємства.

Ливарні крани вантажопідйомністю 450 + 100/20 т і 125 + 45 т призначені для підйомно-транспортних і ливарних операцій в киснево-конвертерному цеху в умовах підвищеної шкідливості при діапазоні робочих температур від “мінус” -30 градусів до “плюс” 90 градусів за Цельсієм .

Згідно з повідомленням, контракт з групою “Метінвест” (в яку входить “Азовсталь”) на виготовлення цього обладнання, вартість якого не розголошується, укладено в вересні минулого року. В даний час на НКМЗ розпочато їх виробництво.

“Машини розроблені на основі останніх тенденцій світового кранобудування, повністю механізовані й автоматизовані, розширено діапазон операцій, встановлюється сучасна система зважування зливаємого чавуну і висипати металобрухту, що позитивно позначиться на якості виплавленого металу”, – наголошується в прес-релізі.

 • Прес-служба НКМЗ також повідомляє, що на Магнітогорський металургійний комбінат (Росія) в рамках виконаного контракту доставлений підйомно-поворотний сталерозливний стенд машини безперервного лиття заготовок, спроектований і виготовлений НКМЗ.

  Стаціонарний двопозиційний пристрій підйомно-поворотного типу вантажопідйомністю 1050 тонн призначений, зокрема, для підйому і опускання ковшів, безперервного зважування ковшів з металом, передачі їх з позиції “завантаження” в позицію “розливання” і назад, зливу металу в разі потреби в аварійні ситуації .


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.