Німецька компанія Andritz Hydro зацікавилася партнерством з «Турбоатомом»

2543
Транспортування робочого колеса Дністровської ГАЕС. ото прес-служби Турбоатома

Делегація німецької компанії Andritz Hydro відвідала харківський завод «Турбоатом» для вивчення можливостей для майбутніх партнерських взаємин.

Гості підприємства побували в паротурбінному, гідротурбінному, лопатки і складально-випробувальному цехах, а також в музеї підприємства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на 24news.

Це мій перший візит на «Турбоатом». Ми бачили ваші виробничі площі, дуже вражаюче, великий масштаб, тут виробляються турбіни від А до Я, в той час, як ми в Західній Європі виробляємо певні компоненти у себе, а інші ми виробляємо або закуповуємо в таких країнах, як Китай і Мексика, – сказав керуючий директор Andritz Hydro Німеччина Петер Магауер.

За підсумками візиту відбулися переговори, на яких сторони обговорили можливості спільної співпраці.

В особі «Турбоатома» німецька компанія хоче знайти потенційних партнерів по виробництву і зрозуміти чи є можливість спільної співпраці в виготовленні турбінного устаткування.

 • «Турбоатом», в свою чергу запевнив, що підприємство відкрите для співпраці, і що якість продукції заводу знаходиться на світовому рівні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.