На українському авторинку зросла частка російських автобусів

2370
sdelanounas.ru
 • sdelanounas.ru

  Продажі нових автобусів в Україні в 2016 році зросли вдвічі в порівнянні з 2015 роком – до 1293 од., Повідомила асоціація «Укравтопром», передає ПромПолітІнформ.

  Згідно з повідомленням, при цьому лідером продажів в Україні стали російські автобуси ПАЗ (випускає Павловський автобусний завод групи «ГАЗ»), яких продано 401 од. – В 11 разів більше, ніж роком раніше, тобто частка ПАЗ на українському ринку нових автобусів за рік зросла з 5,8% до 31%.

  Друге місце по продажах в Україні зайняли автобуси Ataman (виробництва ПАТ «Черкаський автобус»), яких зареєстровано 257 од. (На 80% більше). У 2015 році цей бренд також займав другий рядок з продажем 143 автобусів.

  Автобуси «Рута» (випускає Часовоярский автобусний завод на шасі ГАЗелі), продажу яких лідирували в 2015 році, зайняли третю сходинку рейтингу, а їх продажі впали на 10,6%, до 144 од.

  Значно (в 7,4 рази) зросли продажі в Україні автобусів «Богдан» – до 111 од., Що дозволило їм вийти на четверте місце в продажах, і наростити частку з 2,3% в 2015 році до 8,6% за підсумками минулого року.

  Продажі автобусів «Еталон» скоротилися на 4,7% – до 82 од., Автобусів I-VAN (виробляє корпорація «УкрАВТО») виросли на 13% – до 52 од.

  В першу десятку продажів увійшли також російські ГАЗ (42 од., На 38% менше), УАЗ (36 од., В 3,6 рази більше) і білоруські МАЗ (34 од., В 2,6 рази більше), а замикає десятку автобуси Mercedes-Benz, яких продано 32 од. (У вісім разів більше).

  Асоціація також інформує, що в грудні 2016 року в Україні продано 195 автобусів, що в 2,3 рази перевищило показник грудня-2015 року, при цьому російський ПАЗ став лідером продажів з часткою 32,3%: їх продано 63 од. (В 6,3 рази більше).

  Автобус Богдан www.translis.egood.com.ua

  Друга позиція з часткою 21% – у автобусів «Богдан», яких зареєстровано 41 од., Тоді як в грудні 2015 роки не було продано жодного автобуса цієї марки.

  Продажі автобусів Ataman в грудні скоротилися на третину – до 22 од., Але вийшли на третю сходинку рейтингу.

  Як повідомлялося, лідерство автобусів ПАЗ на українському ринку в першу чергу забезпечено за рахунок більш низької ціни в порівнянні з вітчизняною технікою.

  Асоціація «Укравтопром», яка об’єднує українських виробників автотранспортних засобів, подала скаргу в Мінекономрозвитку і торгівлі України на дискримінаційні дії російської групи «ГАЗ» на українському ринку автобусів, і сподівається на порушення найближчим часом антісубсідіарного розслідування.

  На думку заявників, Група «ГАЗ» активно працює на українському ринку за рахунок субсидій з центрального бюджету РФ і різних форм недобросовісної конкуренції.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.