На українському авторинку зросла частка російських автобусів

2289
sdelanounas.ru
sdelanounas.ru

Продажі нових автобусів в Україні в 2016 році зросли вдвічі в порівнянні з 2015 роком – до 1293 од., Повідомила асоціація «Укравтопром», передає ПромПолітІнформ.

Згідно з повідомленням, при цьому лідером продажів в Україні стали російські автобуси ПАЗ (випускає Павловський автобусний завод групи «ГАЗ»), яких продано 401 од. – В 11 разів більше, ніж роком раніше, тобто частка ПАЗ на українському ринку нових автобусів за рік зросла з 5,8% до 31%.

Друге місце по продажах в Україні зайняли автобуси Ataman (виробництва ПАТ «Черкаський автобус»), яких зареєстровано 257 од. (На 80% більше). У 2015 році цей бренд також займав другий рядок з продажем 143 автобусів.

 • Автобуси «Рута» (випускає Часовоярский автобусний завод на шасі ГАЗелі), продажу яких лідирували в 2015 році, зайняли третю сходинку рейтингу, а їх продажі впали на 10,6%, до 144 од.

  Значно (в 7,4 рази) зросли продажі в Україні автобусів «Богдан» – до 111 од., Що дозволило їм вийти на четверте місце в продажах, і наростити частку з 2,3% в 2015 році до 8,6% за підсумками минулого року.

  Продажі автобусів «Еталон» скоротилися на 4,7% – до 82 од., Автобусів I-VAN (виробляє корпорація «УкрАВТО») виросли на 13% – до 52 од.

  В першу десятку продажів увійшли також російські ГАЗ (42 од., На 38% менше), УАЗ (36 од., В 3,6 рази більше) і білоруські МАЗ (34 од., В 2,6 рази більше), а замикає десятку автобуси Mercedes-Benz, яких продано 32 од. (У вісім разів більше).

  Асоціація також інформує, що в грудні 2016 року в Україні продано 195 автобусів, що в 2,3 рази перевищило показник грудня-2015 року, при цьому російський ПАЗ став лідером продажів з часткою 32,3%: їх продано 63 од. (В 6,3 рази більше).

  Автобус Богдан www.translis.egood.com.ua

  Друга позиція з часткою 21% – у автобусів «Богдан», яких зареєстровано 41 од., Тоді як в грудні 2015 роки не було продано жодного автобуса цієї марки.

  Продажі автобусів Ataman в грудні скоротилися на третину – до 22 од., Але вийшли на третю сходинку рейтингу.

  Як повідомлялося, лідерство автобусів ПАЗ на українському ринку в першу чергу забезпечено за рахунок більш низької ціни в порівнянні з вітчизняною технікою.

  Асоціація «Укравтопром», яка об’єднує українських виробників автотранспортних засобів, подала скаргу в Мінекономрозвитку і торгівлі України на дискримінаційні дії російської групи «ГАЗ» на українському ринку автобусів, і сподівається на порушення найближчим часом антісубсідіарного розслідування.

  На думку заявників, Група «ГАЗ» активно працює на українському ринку за рахунок субсидій з центрального бюджету РФ і різних форм недобросовісної конкуренції.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.